Dumal, Hanneko & Sencha

Law firm 

НАШ ДОСВІД - ВАШ РЕЗУЛЬТАТ

Dumal, Hannenko & Sencha Law Firm

Це команда кваліфікованих адвокатів у  кримінальних  справах. Ми маємо досвід захисту у справах по обвинуваченню в умисному убивстві, заподіянню тяжких тілесних ушкоджень, вчиненні злочинів проти власності, зокрема крадіжки, грабежі, розбої, шахрайства, самовільне захоплення землі, незаконне заволодіння транспортними засобами, ДТП із тяжкими наслідками, злочини економічної спрямованості, в сфері  інтелектуальної власності, незаконного обігу наркотичних засобів, злочинів проти довкілля. Більш детально ви зможете ознайомитися з нашою практикою перейшовши за посиланням внизу.

Крім того, практика в галузі кримінального права через свою специфіку тісно пов'язана  з іншими галузями права, тому ми ведемо деякі категорії цивільних і адміністративних справ, зокрема спори пов'язані із спадщиною, нерухомістю, земельні спори. Чималий пласт практики становлять спори, які витікають із сімейних, трудових та житлових правовідносин, спори з органами державної влади, оскарження штрафів, адміністративно-господарських санкцій.

Олег Сенча

Адвокат

Спеціалізація: кримінальне право та процес, прецедентне право ЄСПЛ

В 2011 році закінчив слідчий факультет Харківського національного університету  внутрішніх справ. У 2011 - 2014 роках працював слідчим, спочатку на загальнокримінальній лінії, потім розслідував ДТП і злочини економічного спрямування. З липня 2014 року приватна юридична практика.

У 2015 році склав кваліфікаційний іспит і пройшов  стажування. 27.01.2016 року отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. 

Має досвід захисту клієнтів в справах, які перебували в провадженні слідчих органів Національної поліції, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства, органів безпеки, органів Державного бюро розслідувань та підрозділів детективів Національного антикорупційного бюро України. 

Конкретні приклади успішного захисту можна переглянути в розділі "Справи"

Email : advocate.sencha@gmail.com

Tel: +38 (098) 484-00-91

Tel: +38 (099) 215-83-99

Наша команда

З тих пір, як винайшли право, ні одна людина не може відчувати себе захищеною від несправедливості.

- Вільгельм Швебель

Деякі неписані закони сильніші всіх писаних. Сенека

Цей вислів давньоримського філософа та державного діяча добре розуміють адвокати, які займаються кримінальними справами. Вони на власному досвіді переконались, що їхнім процесуальним опонентам закон не писаний, якщо писаний то не читаний, якщо читаний, то не зрозумілий, якщо зрозумілий, то не так. Інакше кажучи, знання Кримінального процесуального кодексу України напам'ять і науковий ступінь у галузі юридичних наук аж ніяк не гарантують успішність захисту у кримінальному провадженні, тому що вся правоохоронна система працює на результат,  який оцінюється показниками в роботі ("палочна система"), а не якістю досудового розслідування, рівнем дотримання прав і довіри населення. І в такій системі, виконання вимог КПК України не є пріоритетним для органу досудового розслідування, оскільки це утруднює процес розкриття і розслідування кримінальних правопорушень. Тому, в таких умовах об'єктивно на перше місце в захисті виходять розуміння негласних методів роботи підрозділів  уповноважених на здійснення оперативно-розшукової діяльності, тактики і методики розслідування окремих видів злочинів. В "таїнство" неформальних практик у кримінальному судочинстві майже не посвячують студентів викладачі на лекціях і підручники. Така інформація не публікується у відкритих джерелах. Ці знання, а також навички їх практичного застосування можна здобути лише безпосередньо приймаючи участь у кримінальному провадженні. 

Dumal, Hannenko & Sencha Law Firm

Адвокати в Сумах \ Адвокати по кримінальним справам \ Адвокат по ДТП Адвокаты в Сумах \ Адвокаты по уголовным делам \ Адвокат по ДТП

Адвокат Олег Сенча \ Адвокат Олег Ганненко \ Адвокат Ольга Думал

Dumal, Hannenko & Sencha LF 

© 2020 by Oleh Sencha

40000, Суми, вул. Перекопська, 9 (2-й пов)

Tel: +38 (098) 484-00-91

       +38 (095) 575-20-12

       +38 (095) 772-75-85

  • Адвокат Олег Сенча
  • White Facebook Icon